Najideálnejšie by bolo napísať, že šperk je ideálnym darčekom kedykoľvek, pretože poteší, najmä naše nežnejšie polovičky. Blíži sa výnimočná oslava? Tak sa uistite, že darovaním šperku nič nepokazíte.

Šperk k narodeninám

Rozhodne áno. Každoročné oslavy nášho rastúceho veku sú jedným z najvhodnejších príležitostí na obdarovanie. Šperk k tejto príležitosti nebude jednoznačne krokom vedľa. Nielenže poteší, ak vyberiete správne, ale bude aj trvácnou spomienkou.

Šperk k Vianociam

Chválime, určite áno aj pod stromčekom si nájsť niečo ligotavé a prekvapivé. Šperk je doplnkom, ktorý nám dáva pocit jedinečnosti a pri najkrajších sviatkoch v roku je vhodnou voľbou práve šperk. Najmä dámy sa potešia krásnym ligotavým kryštálom. Páni napr. praktickým a dizajnovým náramkom.

Šperk k promóciám

Áno, výborný nápad. Promócie sú oslavou veľkého kroku a vstupu do života s víziou pre lepšiu budúcnosť. Šperk bude darčekom, ktorý má symbolizovať roky tvrdej práce a náročného štúdia. Vhodnou voľbou sú vzácne kovy či symbolické prívesky. Dôležité je, aby šperk darovaný pri tejto príležitosti, podčiarkol dôležitosť a jedinečnosť tohto okamihu.

Šperk k výročiu svadby

Pre dámy, skvelá voľba. Naše nežnejšie polovičky sa šperku rozhodne pri tejto príležitosti viacnásobne potešia. Pripomenie im lásku, stovky dní pochopenia a dôvery, ktoré máte za sebou. Symbolické srdiečko, či prepletené slučky znázorňujúce puto, budú krásnym symbolickým darčekom k oslave Vašej lásky.