Svadobná sezóna trvá počas celého roka, prevažne však najobľúbenejšie obdobie na svadby je leto a jeseň.  Najpodstatnejšou a nemenej dôležitou súčasťou tohto dňa sú predsa svadobné obrúčky. Niektorí si na ich nákup nechávajú čas, niektorí to už riešia v predstihu. Či už patríte k tej alebo onej skupine, máme pre zopár rád ako sa správne rozhodnúť a ako na kúpu obrúčok neminúť celý majetok.

  • Nenechajte sa oklamať.

Overte si predajcu, od ktorého si obrúčky idete kupovať. Pozrite si recenzie či overte ako dlho funguje na slovenskom trhu. Obrúčky sú šperkom pre Váš veľký deň a rozhodne by ste sa nechceli oklamať a kúpiť svadobné obrúčky od podvodníka. Niečo sa Vám nezdá? Pýtajte sa.

  • Kvalita neznamená čím vyššia cena.

Rozumieme, že prstienky majú symbolizovať Vašu lásku a byť tým najlepším vyznaním. Nie vždy to však znamená kúpiť tie najdrahšie. Nie je nutné siahnuť hlboko do peňaženky, aby ste si kúpili krásne prstene. V súčasnosti sú na trhu dostupné obrúčky z kvalitných materiálov, ktoré dobre vyzerajú a finančne vás nezaťažia.

  • Upustite od tradícií a buďte unikát.

Hoci tento kov nie je drahý a vzácny ako zlato, je skvelou alternatívou ak hľadáte kvalitu za prijateľnú cenu. O akom kove je reč? Chirurgická oceľ. Obrúčky z chirurgickej ocele zaručujú trvanlivosť, antialergickosť, nečernenie či iné poškodenie „zubom času“.  Navyše ako bonus je chirurgická oceľ ľahko opracovateľná, čo ponúka širokú škálu dizajnov a prevedení.

Kombinácie a prevedenia chirurgickej ocele aké si len dokážete predstaviť môžete nájsť práve v tomto kove. Veľmi prijateľná cena týchto obrúčok Vás prekvapí a mnohé dizajny sú už tak detailne navrhované, že na prvý pohľad by ani Váš ženatý kamarát nepovedal, že Vaša obrúčka stále len 10€. 🙂