Vybrať si prsteň z jedného materiálu a rozhodnúť sa medzi viacerými farbami môže byť náročné. Preto je skvelé, keď si vyberať nemusíte a zvolíte kombináciu zlata s aplikáciami kameňov.

1. Zlatý prsteň ALIÉNOR

Hľadáte zlatý prsteň v zlatom či v bielom prevedení? Nemusíte si vyberať, našli sme pre vás spojenie oboch! Sú to akoby dva symetrické hrubé prstene vykladané líniami čírych zirkónov. Jedna časť prsteňa je z bieleho zlata, druhá zo žltého.

Cena pre Vás: 134,00 €

2. Zlatý prsteň WALDIS

Ďalším je prsteň v tvare špirály. Je vyrobený zo štrnásť karátového zlata a koniec jedného ramena je v bielom zlate. Prsteň má akoby štyri línie a dve z nich sú vyložené čírymi ligotavými zirkónmi.

Cena pre Vás: 104,00 €

3. Zlatý dámsky prsteň LAMIS

Veľmi romantický je tretí prsteň so srdiečkom z bieleho zlata a obručou dvoch prepletaných línií zo štrnásť karátového zlata. Na vnútornej strane srdiečka je umiestnený jeden žiarivý číry zirkón.

Cena pre Vás: 74,00 €

4. Zlatý dámsky prsteň RACHELLE

Pre milovníčky jemných elegantných šperkov sme vybrali tento tenký zlatý prsteň, ktorý má tri zirkóny v línii vedľa seba v tvare kvetov. Kolíky, do ktorých sú umiestnené, sú z bieleho zlata.

Cena pre Vás: 134,00 €

5. Zlatý prsteň ILARIA

V ďalšom prípade ide o čosi hrubší prsteň, kde je v strede dominantná línia žltého zlata a po okrajoch ju dopĺňajú dve tenké línie bieleho zlata. V strede je umiestnený jeden číry ligotavý zirkón.

Cena pre Vás: 149,00 €

6. Zlatý prsteň PHYLLIS

Posledným je veľmi jednoduchý zlatý tenký prsteň s vysokým leskom, ktorého ramená vytvárajú malú slučku. V nej je umiestnený číry kameň s dvojmilimetrovým priemerom.

Cena pre Vás: 59,00 €