Uvažujete alebo už dokonca máte piercing v bruchu? Čo tak mu dodať poriadny šmrnc a vybrať si šperk zo zlata, ktorý bude na pokožke žiariť? Vybrali sme TOP šesť zlatých piercingov, ktoré vás zaujmú.

1. Piercing do bruška zo žltého 14K zlata – vážka so zirkónovými krídlami čírej farby

Prvý piercing do bruška je zo štrnásť karátového zlata. Typický tvar takzvaného „banána“, ktorého vrchná časť je guľôčka a spodná je v tvare vážky. Jej krídla a hlava sú osadené čírymi zirkónmi a telo sa postupne zužuje.

Cena pre Vás: 107,10 €

2. Zlatý 585 piercing do bruška – číry zirkón, lesklý symbol zverokruhu – RYBY

Podľa svojho znamenia zverokruhu si na www.sperky-eshop.sk vyberte piercing s vašim tvarom. Ako príklad sme vybrali symbol znamenia ryby. Na vrchu je gulička a spodná časť je uchytená na kolíku s čírym okrúhlym zirkónom. Piercing je krásne lesklý.

Cena pre Vás: 106,70 €

3. Piercing do bruška v žltom 14K zlate – zips zdobený zirkónikmi a nápisom KISS

Ďalej sme vybrali netradičný piercing s príveskom v tvare zipsu. Vrchná guľôčka má vsadený číry zirkón, celý šperk je zo zlata zo štrnástich karátov a na zipse je vygravírovaný nápis KISS a okraje sú vyložené zirkónmi.

Cena pre Vás: 167,51 €

4. Zlatý 585 piercing do bruška – kontúry sŕdc a číre zirkónové srdiečka

Tento piercing je pomerne veľký, nakoľko prívesok je tvorený z dvoch prepojených visiacich srdiečkach s ukončením vo forme zirkónu, ktoré sú upevnené na treťom srdci z číreho zirkónu. Vrchná časť je lesklá zlatá gulička.

Cena pre Vás: 97,72 €

5. Piercing do bruška zo žltého 14K zlata – banán s guľôčkou a čírou brúsenou kvapkou

Veľmi jednoduchý tvar, no o to žiarivejší, má tento zlatý piercing v tvare banánu. Jeho vrchná časť je len zlatá guľka a spodnú časť tvorí číry zirkón v tvare slzičky zasadený do troch kolíkov.

Cena pre Vás: 93,50 €

6. Piercing do bruška zo žltého 9K zlata – banán s guľôčkou a modrým zirkónom

A ako posledný sme vybrali krásne spojenie deväť karátového zlata s okrúhlym zirkónom v azúrovo modrej farbe. Ten je zasadený v štyroch zlatých kolíkoch a vrchnú časť piercingu tvorí zlatá guľôčka.

Cena pre Vás: 56,10 €