Nenechávajte váš outfit nepovšimnutý! Dopomôcť vám môže jeden zo zlatých náhrdelníkov, ktorý krásne zvýrazní váš dekolt a doplní celkový efekt. Ktorý vám padne do oka?

1. Zlatý náhrdelník 375 – línia srdiečok, zirkóny čírej farby, jemná retiazka

Ako prvý sme pre vás vybrali náhrdelník z deväť karátového zlata, ktorého retiazka je lesklá a má prívesok zložený z piatich veľkostne asymetrických srdiečok. Dve krajné a stredné sú v prevedení bieleho zlata a vykladané čírymi zirkónmi. Dve zvyšné sú žlté leské.

Cena pre Vás: 145,80 €

2. Zlatá retiazka SIMIN s príveskom

Druhý je náhrdelník zo štrnásť karátového zlata s retiazkou s väčšími okami, na ktorej visí prívesok v tvare prsteňa a retiazka prechádza jeho ramenami, zároveň je posiaty zirkónmi. Vo vnútri prsteňa je na retiazke pripevnené ešte malé srdiečko.

Cena pre Vás: 399,00 €

3. Náhrdelník v 9K zlate – jemná retiazka, srdce s výrezom a visiace obrátené srdiečko

Pri náhrdelníkoch s aplikáciami srdiečok zostaneme. Tento je z deväť karátového zlata, na jeho retiazke je prívesok lesklého srdca s ďalším výrezom srdiečka a do tretice jedno obrátené visí na vodorovnom kúsku retiazky.

Cena pre Vás: 105,20 €

4. Zlatá retiazka VESNA s príveskom

Ak milujete geometrické tvary, tak tento náhrdelník je pre vás ako stvorený, pretože ramená retiazky sú spojené v prívesku tvorenom siedmimi štvorcami rôznych veľkosti. Štyri z nich sú žlté hladké, jedno čierne zdobené zirkónom a dve v zlatožltom prevedení s čírim zirkónom.

Cena pre Vás: 259,00 €

5. Zlatý 14K náhrdelník – plochý prívesok – mačička, jemná ligotavá retiazka

Náhrdelník, ktorý okamžite zaujme, musí byť niečím špeciálny. A práve tento zlatý s plochým príveskom v tvare mačky ním nepochybne je. Zapínanie je na karabínu, dĺžka sa teda dá prispôsobiť.

Cena pre Vás: 147,30 €

6. Náhrdelník zo žltého zlata 585 – biely glazúrovaný krížik, lesklá retiazka

Ako posledný sme vybrali tento veľmi elegantný náhrdelník s aplikáciou horizontálne položeného krížika, ktorého obvod je zo žltého zlata a výplň je v glazúre bielej farby.

Cena pre Vás: 140,20 €