Pánske šperky by nemali byť o nič menej prepracované a nápadité, ako sú tie dámske. A že máte z čoho na vaše ruky vyberať, vám ukážeme v TOP šesť zlatých náramkoch, ktoré sme pre vás našli.

1. Náramok zo žltého zlata 585 – hladké a vrúbkované väčšie oválne očká, 200 mm

Na prvé miesto radíme klasiku v podobe jednoduchého tenkého náramku zo žltého štrnásť karátového zlata. Striedajú sa tu oválne očká – jedno hladké a druhé vrúbkované.

Cena pre Vás: 59,20 €

2. Zlatý náramok 585 – ploché podlhovasté ryhované články, mriežka, 190 mm

Druhý je tiež náramok zo štrnástich karátov žltého zlata, avšak tu sú oká oválne a ploché. Majú na povrchu ryhy a v strede je obdĺžniková plocha s mriežkou.

Cena pre Vás: 140,70 €

3. Zlatý náramok 585 – ligotavé články, hladký obdĺžnik, lúčovité zárezy, 185 mm

Podobný je aj tretí náramok, rovnako v žltom zlate so štrnástimi karátmi, avšak tu sa striedajú dve rôzne zdobenia obdĺžnikových plôch. Jedno je v motíve lúčov a druhé je hladké. Zapínanie je na karabínku.

Cena pre Vás: 131,20 €

4. Zlatý náramok 585 – hrubšie oválne očká zdobené drobnými jamkami, 200 mm

Ďalší sme vybrali náramok tiež zo žltého zlata. Sú to oválne hrubšie oká, ktoré majú menšiu priehlbinku, do ktorej presne padne ďalšie oko. Povrch je trblietavý a náramok sa zapína na karabínku.

Cena pre Vás: 238,50 €

5. Zlatý náramok 585 – tenké podlhovasté očká, ozdobné ryhovanie, 200 mm

Tento náramok je veľmi elegantný a ideálny pre pánov či na bežný deň, či na špeciálnu príležitosť. Je tvorený dlhými oválnymi plochými okami, ktoré majú husté ryhovanie.

Cena pre Vás: 68,96 €

6. Náramok zo žltého 14K zlata – články s mriežkou a lúčovitými ryhami, 185 mm

Na poslednom, no nie menej dôležitom mieste je štrnásť karátový zlatý náramok, kde sa striedajú dva rôzne články. Jeden je širší oválny s lúčovými zárezmi, druhý je tenší s mriežkovaným zdobením.

Cena pre Vás: 131,90 €