Muži sú milovníci šperkov do uší minimálne rovnako tak, ako ženy. Väčšina z nich nosí iba štýlovú jednu náušnicu. Vybrali sme pre vás kvalitné zlaté pánske náušnice. Ktoré vás zaujmú?

1. Náušnice z bieleho 14K zlata – okrúhly zirkón čírej farby, 2 mm

Biele zlato ulahodí každému milovníkovi šperkov. Vybrali sme jemné náušnice zo štrnásť karátového bieleho zlata, ktoré majú štyri zaoblené kolíky, v ktorých je umiestnený číry zirkón.

Cena pre Vás: 99,70 €

2. Náušnice v bielom 14K zlate – hladký stred, lem zo zirkónikov čírej farby

Druhé v poradí sú jemné náušnice taktiež z bieleho štrnásť karátového zlata. Majú okrúhly tvar a sú olemované radom čírych zirkónov pričom ich stred má hladký povrch.

Cena pre Vás: 61,37 €

3. Náušnice v žltom 14K zlate – lesklé hladké guľôčky, 3 mm

Ďalej sme vybrali náušnice zo štrnásť karátového žltého zlata, ktoré sú napichovacie a majú jednoduchý tvar guľôčky so zrkadlovo lesklým povrchom.

Cena pre Vás: 27,81 €

4. Náušnice v kombinovanom 14K zlate – malé štvorce zdobené čírymi zirkónikmi

Aj tieto náušnice sú vyrobené zo žltého zlata so štrnástimi karátmi, no ich tvar je štvorcový. Lem je hladký a stred je taktiež v tvare štvorca vyplnený štyrmi čírymi zirkónmi.

Cena pre Vás: 74,77 €

5. Náušnice zo žltého 14K zlata – kruh posiaty čírymi krištálikmi Swarovski

Pre všetkých milovníkov značky Swarovski sme vybrali náušnice zo žltého zlata, ktoré sú vypuklé, majú okrúhly tvar a celá vypuklá časť je posiata čírymi Swarovski krištálikmi.

Cena pre Vás: 58,60 €

6.Náušnice zo žltého 9K zlata – čierny onyx, lem zo Swarovského krištáľov

Ako posledné sme vybrali okrúhle, no ploché náušnice zo žltého zlata. Ich obvod je lemovaný čírymi krištáľmi Swarovski a stred je vyplnený čiernou glazúrou.

Cena pre Vás: 62,30 €