Pri výbere náušníc už viac nemusíte rozmýšľať, či sú lepšie v žltom alebo v bielom zlate. Vybrali sme pre váš šesť párov náušníc z kombinovaného zlata. Máte to najlepšie z oboch svetov!

1. Zlaté náušnice BEREZI

Jemné visiace náušnice nesklamú žiadnu ženu. Tu máme spojenie oválov, ktoré idú od najväčšieho pri napichovaní až po najmenšie v spodnej časti. Striedavo sú v žltom zlate a bielom jemne gravírovanom zlate.

Cena pre Vás: 129,00 €

2. Zlaté dámske náušnice BLAISE

Ako druhé sme vybrali taktiež visiace náušnice, no v úplne inom štýle. Tu máme spojenie dvoch nesúmerne dlhých retiazok zo žltého zlata, na konci ktorých sú umiestnené slzičky z bieleho zlata s vkusným gravírovaním. Napichovanie je uzatvárateľné.

Cena pre Vás: 159,00 €

3. Zlaté náušnice CARRE

Tieto náušnice majú kosoštvorcový tvar a sú elegantné napichovacie, čiže vhodné pre každý tvar tváre. Striedajú sa pásiky žltého a bieleho zlata, obe zo štrnástich karátov. Biele zlato je  jemne gravírované, v žltom sú zvislé línie.

Cena pre Vás: 159,00 €

4. Zlaté náušnice LUCINA

Ďalej sme vybrali náušnice so zapínaním na brizúru, ktoré sú visiace a tvoria ich línie striedajúcich sa dvoch prstienkov v žltom a v bielom zlate. Tie sa postupne k stredu náušnici zväčšujú a ku krajom zase idú až k najmenšiemu. Majú vysoký lesk.

Cena pre Vás: 149,00 €

5. Zlaté náušnice LYSANNE

Ďalšie z radu visiacich náušníc sme vybrali tieto s prepojenými tromi, postupne sa zväčšujúcimi, krúžkami pripomínajúce prstienky. Najmenší a najväčší sú v hladkom lesklom bielom zlate, ten stredný je zo žltého zlata.

Cena pre Vás: 179,00 €

6. Zlaté náušnice ZALMON

Pre milovníčky napichovacích náušníc sme vybrali ako posledné vypuklý obdĺžnikový tvar, kde okraje sú z bieleho zlata a zvyšok náušníc je v žltom štrnásť karátovom zlate. Celý povrch je vrúbkovaný a dodáva tak náušniciam nevšedný vzhľad.

Cena pre Vás: 199,00 €