Muži častejšie vykonávajú fyzickú aktivitu, a teda ich šperky sú vystavované telesnému potu. Aby vaše náušnice vydržali čo najdlhšie, zvoľte tie vyrobené z chirurgickej ocele. Vybrali sme pre vás šesť najlepších.

1. Oceľové náušnice, ligotavý štvorcový zirkón čírej farby, puzetky, 3 mm

Na prvé miesto sme zaradili úplnú klasiku vo forme jednoduchých napichovacích náušníc, kde štyri oceľové kolíky v striebornej farbe držia číry zirkón v tvare obdĺžnika.

Cena pre Vás: 2,31 €

2. Puzetové náušnice z ocele 316L, kruh s čiernym stredom a zirkónovou obrubou

Ďalšie náušnice, ktoré sme vybrali, majú trochu extravagantnejšie zdobenie. Majú okrúhly tvar, ich lemovanie tvoria malé číre zirkóny a stred je vyplnený čiernou glazúrou. Môžete si vybrať z troch farieb. Pre pánov zrejme vyhrá tá strieborná.

Cena pre Vás: 3,85 €

3. Náušnice z ocele 316L čiernej farby s čírym zirkónom v kotlíku, puzetky

Ak chcete jednoduché náušnice, ktoré sú dostatočne mužské, sú to tieto s čiernym zapínaním a väčším čírym zirkónom, ktorý im dominuje.

Cena pre Vás: 4,20 €

4. Ligotavé náušnice – oceľ 316L, štvorcový zirkón čírej farby, puzetky, 5 mm

Tieto náušnice majú väčší číry zirkón v tvare štvorca, ktorý si upevnený medzi štyrmi oceľovými kolíkmi. Tie sú zahnuté a celý je uložený v kotlíku z rovnakého materiálu.

Cena pre Vás: 3,29 €

5. Tribal Náušnice ESS48

Veľmi netradičný pár náušníc sme vybrali z e-shopu www.vivantis.sk. Ide o náušnice v tvare trojuholníka, ktorému prechádza vnútrom výrez do trojuholníkovej špirály.

Cena pre Vás: 5,20 €

6. Lesklé oceľové náušnice, okrúhly zirkón v čiernej farbe, 9 mm

Posledné sú náušnice s kotlíkom a šiestimi kolíkmi v striebornej farbe, pričom v nich je vložený zirkón okrúhleho tvaru v čiernej farbe.

Cena pre Vás: 4,27 €