Leto je ideálny čas na ukázanie krásne opáleného ženského bruška, v ktorom sa vyníma a žiari piercing. Zadovážte si hneď niekoľko do zásoby za skvelú cenu z chirurgickej ocele. Zaujme vás niektorý z nášho výberu TOP 6?

1.Tribal Piercing do pupku AXHEART01-A

Prvým v našom výbere je piercing, ktorý vám nebude vadiť pri nosení obtiahnutejších topoch, pretože nevisí. Je to na jednom konci jemné srdiečko, na druhom guľôčka a oba tvary sú vysadené krištáľom Swarovski.

Cena pre Vás: 19,40 €

2. Piercing do pupku z ocele 316L zlatej farby, čierne ružičky a číre zirkóny

Hľadáte niečo netradičné? Tak tento piercing do pupku v zlatej farbe s visiacim zväzkom ruží potiahnutých čiernou glazúrou a doplnený o zirkóny rôznych veľkostí vám určite ihneď padne do oka.

Cena pre Vás: 5,60 €

3. Tribal Piercing do pupku ACSPHERE-B

Farebný piercing zaujme na prvý pohľad. Červená je sexy farba a na pupku sa bude vynímať! Práve kombináciou dominantnej červenej farby krištáľov Swarovski s inými je ozdobená väčšia guľka na konci tohto šperku.

Cena pre Vás: 23,30 €

4. Oceľový piercing do pupku, číra mašlička a farebná zirkónová kvapka

Kráľovská modrá? Na opálenej pokožke nesmie chýbať! Tento piercing je dlhší, začína mašličkou a ukončený je veľkou slzou so zirkónom v kráľovskej modrej. Zvyšok je vyplnený čírymi zirkónmi.

Cena pre Vás: 9,03 €

5. Tribal Piercing do pupku AXDEVILHEART-B

Ste anjel, v ktorom je skrytý diabol? Potom je pre vás ako stvorený piercing s ligotavým srdiečkom s rohmi a čertovským chvostom. Srdce je obložené čírymi krištáľmi Swarovski.

Cena pre Vás: 27,30 €

6. Oceľový piercing do pupku medenej farby, vyrezávaný strom života v kruhu

Posledným je piercing, ktorého prívesok znázorňuje strom života s veľkou košatou korunou. Celý je v medenej farbe a visí na guličke so zasadeným čírym zirkónom.

Cena pre Vás: 5,11 €