Luxusné šperky patria k doplnkom, ktorých nemusíme mať mnoho, čo sa týka kvantity. Niekedy stačí pár kvalitných kúskov, ktoré viete dobre skombinovať. Avšak, na bežné nosenie sa žiada mať viacero možností. Preto Vám stačí jedna tenučká retiazka v bielom zlate a niekoľko rôznych strieborných príveskov, ktoré si môžete striedať. Vybrali sme pre vás šesť tipov.

1. Prívesok zo striebra 925 – mohutný kríž so štruktúrou a zárezmi

Ako prvý sme vybrali strieborný prívesok v tvare krížika. Ten je pomerne hrubý a výrazný, jeho obvod má tenké lesklé lemovanie a vnútro krížika je zrnité. Koniec ramien krížika má pár zárezov.

Cena pre Vás: 29,50 €

2. Brilio Silver Strieborný prívesok pre páry

Prívesok Brilio Silver vám môže okrem retiazky skrášliť aj deň, keď jednu jeho polovicu darujete svojej drahej polovičke. Je to prívesok v tvare srdca, ktorý je rozdelený na polovicu a obe z nich majú oko na navlečenie na retiazku.

Cena pre Vás: 11,40 €

3. Silvego Strieborný medailón Srdiečko

Ďalším príveskom nášho výberu je krásny medailón v tvare srdiečka, do ktorého si môžete vložiť malú fotografiu. Vrchná časť prívesku je zdobená rytou kvetinou s rozpínajúcimi sa listami do strán.

Cena pre Vás: 27,40 €

4. Brilio Silver Strieborný prívesok krížik 441 001 00221 04 – 0,84 g

Druhý krížik, ktorý sme pre vás vybrali je v ponuke e-shopu vivantis.sk. Je zaujímavý v tom, že všetky jeho sú rozšírené. Povrch krížika je pokrytý ozdobným rytím a je výrazne lesklý.

Cena pre Vás: 11,00 €

5. Strieborný prívesok 925 – vypuklé srdiečko zdobené ornamentami

Ak milujete na svojom krku prívesok, ktorý je dominantný, potom vás bude zaujímať toto strieborné srdiečko, ktoré je priestorovo vypuklé z oboch strán. Tie sú zdobené ornamentami taktiež v tvaroch malých srdiečok či abstraktných línií.

Cena pre Vás: 27,90 €

6. Strieborný prívesok 925, kvapka – mušľa Paua, zvlnené lesklé línie a špirály

Posledným príveskom je netypická kvapka, ktorá je zdobená rôznofarebnou mušľou Paua! Tá je predelená tromi lesklými striebornými vlnovkami. Dolná časť je ešte ozdobená malými špirálkami.

Cena pre Vás: 19,70 €