Štýlové pánske hodinky sú často jediným šperkom, ktorý si na seba muži dajú. Preto sme vybrali šesť tipov na pánske hodinky od známej značky Casio. Nemusíte ostať len pri jedných!

#1 Casio Collection LTP E117D-1A

Ako prvé vám predstavujeme oceľové hodinky a vybrali sme ich vďaka ich netradičnému ciferníku. Ten má štvorcový tvar so zaoblenými hranami. Ciferník je v elegantnej čiernej farbe a čísla sú znázornené len oceľovými paličkovými indexmi. Tieto hodinky znesú dážď, vyhýbajte sa teda ich kontaktu s vodou.

Cena: 42,40 €

#2 Casio The G/G-SHOCK GA-100-1A2ER

Druhé v poradí sme vybrali typické pánske športové hodinky z rady G-shock v čiernej farbe s modrými líniami a tyrkysovými ručičkami. Tieto hodinky sú určené j na potápanie, nemusíte sa teda obávať vody. Sú vyrobené z plastu, majú LED diódu, ukazujú vám dátum a môžete si na nich nastaviť aj budík.

Cena: 99,90 €

#3 Casio Collection MTP-1314L-8AVEF

Máte radšej elegantno-športový štýl hodiniek, ktorý môžete kombinovať k viacerým druhom outfitov? Pre vás sme vybrali hodinky s koženým čiernym náramkom. Ten je po okrajoch prešívaný bielou niťou. Hodinky sú striebornej farby a ciferník má vzor zvislých pásikov. Číslice sú arabské, avšak len 3, 6, 9 a 12, ostatné sú vo forme indexov.

Cena: 34,90 €

#4 Casio Edifice EF-527L-1AVEF

Tieto hodinky sú plne prepracované s množstvom detailov a ak vám sedí kombinácia čiernej a zlatej, potom po nich siahnite. Kožený náramok a ciferník sú čierne, paličkové indexy a ručičky zlaté. Hodinky sú v striebornej farbe a majú tri chronografy a majú aj dátumovku. Sú vodotesné až do hĺbky sto metrov.

Cena: 102,80 €

#5 Casio Collection F 91-1

Hľadáte spojenie retro štýlu s vymoženosťami modernej doby? To ste práve našli v týchto hodinkách. Sú v čiernej farbe vyrobené z plastu s retro nádychom, čo sa ich tvaru týka. Okrem toho je však displej podsvietený, sú digitálne a majú množstvo funkcií. Avšak, nie sú vodotesné.

Cena: 16,90 €

#6 Casio LTP 1234GL-7A

A ako posledné sme pre vás vybrali veľmi jemné a nenápadné hodinky, ktoré však splnia svoju funkciu. Kožený náramok je hnedý s krokodílím vzorom a pozlátený kovový ciferník má tvar obdĺžnika. Hlavné čísla sú vyznačené arabskými číslicami, ostatné paličkami v zlatej farbe spolu s ručičkami.

Cena: 34,90 €