Zabudnite na jednofarebné náhrdelníky! Zvoľte niečo nápaditejšie, napríklad štýlové spojenie dvoch prevedení zlata. Kombinácia bieleho a žltého vás na náhrdelníku očarí. Tu je šesť dôkazov.

1. Zlatá retiazka s príveskom TRI OBRÚČKY

Ako prvý vám predstavujeme jednoduchý náhrdelník s retiazkou zo žltého zlata s veľkými okami, na ktorej sú zavesené tri obrúčky rovnakej veľkosti. Dve sú zo žltého zlata a tretia z bieleho zlata, všetky v lesklom prevedení.

Cena pre Vás: 239,00 €

2. Zlatý náhrdelník 585 – jemná retiazka, lesklý plochý kruh, kontúra srdca z bieleho zlata

Pre milovníčky netradičných šperkov sme vybrali náhrdelník s príveskom v tvare plnej okrúhlej plochy zo žltého zlata, v jej vrchnej časti je aplikácia obvodu srdiečka z bieleho zlata. Z neho ďalej visí na retiazke ďalšie plné srdiečko, tentokrát znova v žltom zlate.

Cena pre Vás: 196,20 €

3. Zlatá retiazka s príveskom MINU

V prípade tretieho náhrdelníku je dokonca spojenie žltého a bieleho zlata doplnené ešte ružovým zlatom. Retiazka má pri oboch okrajoch tesne pri zapínaní dve obruče z bieleho zlata vyložené zirkónmi, celá je v žltom zlate s mierne veľkými okami. Prívesok tvori kruhová aplikácia vykladaná zirkónmi z ružového zlata.

Cena pre Vás: 479,00 €

4. Zlatý náhrdelník 585 – tenká retiazka, lesklý plochý kruh, dve srdcia z bieleho zlata

Ďalšia je veľmi jemná tenká retiazka zo žltého zlata, ktorej hlavný prívesok tvorí plná kruhová plôška a ďalšie dve aplikácie po stranách sú ploché hladké a lesklé srdiečka z bieleho zlata.

Cena pre Vás: 158,33 €

5. Zlatý 14K náhrdelník – jemná retiazka, slza s výrezom a visiaci obrys kvapky

Táto retiazka je tvorená hustými malými okami zo štrnástich karátov žltého zlata. Jej prívesok je plochá hladká slzička, v ktorej je na strane vložená kontúra ďalšej slzičky, ktorá je už z bieleho zlata a je osadená zirkónmi. Z jej stredu vedie krátka retiazka, na ktorej je zavesená rovnaká bielozlatá zirkónová kontúra.

Cena pre Vás: 166,10 €

6. Zlatý náhrdelník 585 – jemná retiazka, dvojitá kontúra srdca a visiace srdiečko

A ako posledný náhrdelník sme vybrali netradičný tvar srdca, ktorý je zo žltého zlata. Menšie srdiečko z bieleho zlata so zárezmi je upevnené na retiazke, ktorá vychádza z väčšieho srdca.

Cena pre Vás: 169,10 €