Zvažujete, že si v najbližšej dobe pokľaknete pred svoju vyvolenú a položíte jej otázku, či sa stane vašou ženou? Zásnubné prstene sú dizajnérskym skvostom, ktorý vyjadruje večnú lásku. Máme pre vás šesť tipov na krásne prstene na zásnuby z chirurgickej ocele.

1. Prsteň z chirurgickej ocele striebornej farby, okrúhly číry zirkón, zvlnené ramená

Zásnubný prsteň nevyjadruje hodnotu peňazí, ale lásku, z ktorej je darovaný. Prvý sme vybrali jednoduchý tenký prsteň v striebornej farbe, ktorého ramená sa rozdeľujú a zatáčajú sa. V slučke je umiestnený väčší číry zirkón.

Cena pre Vás: 6,79 €

2. Prsteň z chirurgickej ocele, strieborný odtieň, okrúhly syntetický opál v kotlíku

Ďalším je krásny lesklý strieborný krúžok a v štyroch kolíkoch je umiestnený na pohľad biely opál, ktorý pri dopade svetla naberá dúhové odlesky.

Cena pre Vás: 7,63 €

3. Morellato Oceľový prsteň s diamantom Love Rings S8532

Nádherný dizajn zásnubného prsteňa sme vybrali v tomto jednoduchom krúžku, ktorého ramená nie sú spojené. V tejto malej medzierke je umiestnený číry diamant.

Cena pre Vás: 66,80 €

4. Prsteň z ocele 316L striebornej farby, obrys srdiečka, číry zirkón

Čím vyjadríte lepšie lásku ako znakom srdca? Preto sme vybrali ako netradičný zásnubný prsteň tenký oceľový krúžok, ktorého dominantu tvorí obvod srdca a v jeho vnútri je v troch kolíkoch umiestnený číry zirkón.

Cena pre Vás: 3,43 €

5. Prsteň z chirurgickej ocele striebornej farby, okrúhly syntetický opál, rozdelené ramená

Ďalším je zásnubný prsteň s krásnym opálom s dúhovými odleskami. Ramená sú rozdelené a zatáčajú sa, vytvárajú jemnú slzu, v ktorej je kameň umiestnený v štyroch kolíkoch.

Cena pre Vás: 7,63 €

6. Snubný prsteň s čírym veľkým oválnym zirkónom

Posledným prsteňom je krásny jednoduchý lesklý krúžok, ktorému dominuje veľký oválny číry zirkón. Ten je upevnený medzi ramenami a krásne sa na prste bude ligotať.

Cena pre Vás: 9,60 €