Každá žena je krásna a k dokonalosti jej chýba už len nádherný luxusný šperk, ktorý dodá šmrnc. A to napríklad vo forme top zlatých náušníc s aplikovanými diamantami. Ktoré si vyberiete?

1. Náušnice zo žltého 14K zlata – žiarivý diamant čírej farby, 2 mm

Ako prvé sme vybrali náušnice, ktoré sa hodia ku všetkým typom tvárí. Sú totižto napichovacie a veľmi jemné zo štrnásť karátového žltého zlata a štyri kolíky udržujú brúsený diamant.

Cena pre Vás: 126,70 €

2. Zlaté náušnice 585 – lesklá kométa zdobená čírymi diamantmi

Druhými sú veľmi elegantné mierne visiace náušnice. Predná strana napichovania je tvorená plochou hviezdičkou, z ktorej ide zvislý pás v tvare chvosta kométy. Na jeho konci sú umiestnené tri malé číre diamantíky.

Cena pre Vás: 141,80 €

3. Zlaté náušnice 585 – kruh s výrezom a čírym diamantom, visiaca biela perla

Spojenie zlata, diamantu a perly? To všetko máte v páre týchto náušníc zo štrnásť karátového zlata. Diamant je upevnený na spodnej strane krúžku a pod ním visí perla v bielej farbe.

Cena pre Vás: 267,20 €

4. Briliantové zlaté náušnice 585 – lesklý kruh s visiacim diamantom a srdiečkami

Tieto náušnice sú o čosi výraznejšie. Sú to väčšie kruhy, na ktorých visí prívesok s obrysom srdiečka, na ňom je upevnené plné, menšie srdiečko a celý prívesok je dotvorený žiarivým diamantom vo vrchnej časti srdca.

Cena pre Vás: 333,50 €

5. Briliantové náušnice zo žltého 14K zlata – číry diamant v obryse srdca

Ak hľadáte elegantné a pohľad pútajúce náušnice, potom sú tieto malé napichovacie zlaté náušnice v tvare srdca úplne ideálne! Vnútri tohto tvaru srdca je umiestnený žiarivý číry okrúhly diamant.

Cena pre Vás: 251,10 €

6. Diamantové náušnice z bieleho zlata 585 – lesklý kvietok s čírym briliantom

Ako poslednými sme vybrali jemné náušnice z bieleho zlata. Majú netradičný tvar trojlístkového kvetu a jeho stred je doplnený o okrúhly číry žiarivý diamant.

Cena pre Vás: 111,80 €