Muži milujú luxus, a preto by si ho mali dopriať aj vo forme šperkov. A to nie hocijakých, ale rovno v zlatých náušniciach s vsadeným žiarivým diamantom. Vybrali sme pre vás TOP šesť párov.

1. Diamantové náušnice z bieleho 14K zlata – lesklé štvorčeky, číry briliant

Na prvom mieste si zaslúžia byť jednoduché, no elegantné náušnice. Preto sme vybrali tieto z bieleho štrnásť karátového zlata v tvare štvorca. Maličký kruhový číry diamant je vsadený v ich strede.

Cena pre Vás: 118,90 €

2. Náušnice zo žltého 14K zlata – lesklý štvorec s diamantom čírej farby

Tvarom podobné sú druhé náušnice, ktoré sú však vyrobené zo žltého štrnásť karátového zlata, taktiež v tvare štvorca, ten je však mierne vypuklý. Aj ich stredu dominuje malý žiarivý okrúhly diamant.

Cena pre Vás: 156,40 €

3. Náušnice v bielom 14K zlate – okrúhly diamant čírej farby, 2,5 mm

Zaujímavý tvar majú tretie náušnice, ktoré sú z bieleho zlata. Ich tvaru dominujú štyri hrubšie kolíky, medzi ktorými je vsadený číry brúsený diamant, no tieto prečnievajú ponad jeho líniu a sú zaoblené.

Cena pre Vás: 305,33 €

4. Náušnice z bieleho 14K zlata – malý lesklý kruh s čírym diamantom uprostred

Ďalšími náušnicami pre pánov, ktoré sme vybrali, sú tieto malé okrúhle napichovacie. Majú lesklý povrch, sú mierne vypuklé a v strede majú zasadený malý okrúhly diamant.

Cena pre Vás: 101,70 €

5. Náušnice zo žltého 14K zlata – žiarivý diamant čírej farby, 2 mm

Tieto náušnice sú zo štrnásť karátového žltého zlata, no ich dominantou je dva milimetre široký diamant, ktorý je vsadený medzi štyrmi tenkými kolíkmi s vysokým leskom.

Cena pre Vás: 126,70 €

6. Náušnice z bieleho 14K zlata – okrúhly briliant čírej farby, 1,5 mm

Posledným párom sú veľmi jemné náušnice z bieleho štrnásť karátového zlata. Tieto majú štyri hranaté hrubé kolíky, ktoré sú na okrajoch zaoblené a medzi nimi je umiestnený malý okrúhly diamant.

Cena pre Vás: 120,48 €