Kto tvrdí, že šperky sú len dámskou záležitosťou? Presvedčíme vás o opaku našim výberom šiestich TOP zlatých prsteňov pre mužov, ktoré si zamilujete.

1. Prsteň v žltom 14K zlate so saténovým povrchom, dvojitý zárez, číre zirkóny

Prvým z nášho výberu je veľmi jednoduchý prsteň zo štrnásť karátového zlata, ktorý má vypuklý povrch a po obvode dve vryté línie, do ktorých sú v jednej časti vsadené zirkóny. Prsteň môže slúžiť aj ako obrúčka, aj ako samostatný šperk.

Cena pre Vás: 213,90 €

2. Prsteň v žltom 14K zlate – pásy z čiernej glazúry, línia zirkónikov čírej farby

Kombinácia žltého zlata s čiernymi glazúrovanými líniami a trblietavými zirkónami sa bude na mužskom prstenníku elegantne vynímať. Tieto čierne línie sú nerovnomerne veľké, prsteň je lesklý.

Cena pre Vás: 177,40 €

3. Tenká obrúčka v žltom 14K zlate, hladký a mierne vypuklý povrch

Ak milujete elegantnosť a jednoduchosť v šperkoch, potom je tenký zlatý krúžok bez akýchkoľvek aplikácií pre vás úplne vhodný. Povrch je vypuklý a má vysoký lesk.

Cena pre Vás: 92,40 €

4. Prsteň zo žltého 14K zlata – čierny glazúrovaný pás so špicom, číre zirkóniky

Pre mužov milujúcich pozornosť a výrazné šperky sme vybrali hrubší zlatý prsteň, ktorý má na povrchu čierny glazúrovaný pás zakončený do špicata. Toto ukončenie je ešte zvýraznené líniou čírych zirkónov.

Cena pre Vás: 193,80 €

5. Luxusný zlatý prsteň 585 – veľký brúsený zirkón v ozdobnom kotlíku, zirkónové línie

Ak máte radi luxus, potom je tento masívny prsteň zo štrnásť karátového zlata ako stvorený. Po obvode je vysadený malými zirkónmi a dominuje mu veľký vyvýšený číry kameň osadený v zlate.

Cena pre Vás: 388,10 €

6. Obrúčka v žltom 14K zlate, hladký, lesklý a mierne vypuklý povrch

Posledným v našom výbere je širšia obrúčka, ktorá však krásne splní účel samostatného mužského šperku. Jej povrch je vypuklý, avšak nemá žiadne vzory ani kamene. Jednoduchá elegancia sa vypláca.

Cena pre Vás: 54,08 €