Hľadáte spôsob, akým oživiť vašu zlatú retiazku, aby vyzerala každý deň inak a dodali ste jej nový nádych? Nemusíte ich mať v zásobe niekoľko, stačí vám len prívesok, ktorým retiazku pozmeníte. Ktorý sa páči vám?

#1 Zlatý prívesok 585 – krížik so zrezanými ramenami a Kristom

Na prvom mieste si zaslúži byť tradičný prívesok v podaní krásneho zlatého krížika a vystúpeným Ježišom Kristom. Je zo žltého zlata. Ide o veľmi elegantný a štýlový zlatý prívesok.

Cena pre Vás: 36,10 €

2. Brilio Zlatý prívesok podkova 241 001 00219 – 0,50 g

Ako druhý sme vybrali prívesok pre šťastie. Čo iné, ako podkovička? Tento šperk zo žltého zlata ozdobí vašu retiazku. Po obvode má vypuklé články, čím dodáva autentickosť podkove.

Cena pre Vás: 41,70 €

#3 Zlatý prívesok 585 – kríž s oválne skosenými cípmi a Kristom

Krásny prívesok s náboženskou tematikou, ktorý ihneď zaujme.

Cena pre Vás: 83,80 €

4. Prívesok zo 14K zlata – matná známka s lesklými rovnými ryhami

Muži milujú jednoduchosť, a práve preto sme vybrali jemný prívesok zo štrnásť karátového zlata v tvare malej obdĺžnikovej známky. Jej povrch je matný, no po obvode všetkých štyroch strán sú lesklé rovné ryhy.

Cena pre Vás: 38,10 €

5. Zlatý prívesok FLORA – korálka zo žltého zlata

Ak hľadáte malý zlatý prívesok, potom táto štrnásť karátová korálka bude dobrou voľbou. Retiazku navlečiete cez valec, ktorý ide stredom prívesku. Oba okraje sú gravírované a prívesok je lesklý.

Cena pre Vás: 69,00 €

6. Zlatý prívesok FLORA – kotva

Ako neutrálny symbol sme vybrali kotvu. Tá je vyrobená taktiež zo štrnástich karátov zlata a jej predná strana je celá vysadená čírymi okrúhlymi zirkónmi.

Cena pre Vás: 69,00 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!