Zlaté šperky patria k tým najdrahším. Nie je sa čomu čudovať, keď zlato sa považuje sa najkrajší kov a vždy bol znakom bohatstva. Avšak, krásne zlaté prstene dokážete kúpiť aj pod hranicu sto eur. Vybrali sme pre vás šesť z nich!

#1 Zlatý prsteň 585 – vlnky z bieleho a žltého zlata, ligotavý brúsený povrch

Cena pre Vás: 86,96 €

2. Brilio Dámsky prsteň s kameňmi 229 001 00496 07 – 1,20 g

Ďalším je prsteň vyrobený z bieleho zlata, ktorého ramená sa rozdeľujú do troch zaoblených línií, z ktorej každá má v kotlíku zasadený číry zirkón.

Cena pre Vás: 97,10 €

3. Zlatý 14K prsteň s úzkymi lesklými ramenami, číry zirkón v slučke

Tento prsteň má zaujímavý tvar, pretože rameno je v jednej časti zatočené do slučky, do stredu ktorej je vsadený väčší číry zirkón. Prsteň je zo žltého zlata, ramená sú tenké a povrch lesklý.

Cena pre Vás: 90,86 €

4. Zlatý dámsky prsteň AYLIN

Čo pre vás znamená nekonečno? Noste tento znak stále pri sebe, je umiestnený medzi ramenami tohto prsteňa z bieleho zlata, osadený čírymi zirkónmi. Jeho ramená sú akoby dve línie, ktoré tvoria slučky.

Cena pre Vás: 74,00 €

5. Brilio Zlatý prsteň s kryštálmi 229 001 00663 – 0,80 g

Ak hľadáte niečo elegantné a nie príliš extravagantné, zvoľte tento tenký prsteň zo žltého zlata. Ramená sa zatáčajú do mierneho rozšírenia a to je vyložené kryštálmi v dvoch symetrických líniách.

Cena pre Vás: 80,90 €

6. Zlatý prsteň 585 s úzkymi oddelenými ramenami, malé zirkónové obruče

Veľmi netradičný je prsteň, ktorého tenké ramená nie sú spojené do jednej línie, ale ich ukončeniami sú malé, veľkosťou rovnaké obruče, ktoré sú vyložené čírymi zirkónmi po obvode.

Cena pre Vás: 89,90 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!