Rozhodnutie urobiť veľký krok v partnerskom živote sa spája s krásnym momentom zásnub. Najdôležitejšie je vybrať netradičné miesto, aby vám to utkvelo v pamäti. Vyberte preto pre svoju vyvolenú zásnubný prsteň so žiarivým diamantom.

1. Danfil Nežný zásnubný prsteň DF2089b

V jednoduchosti je krása a pre ženy zväčša nie je dôležité mať zásnubný prsteň s čo najväčším kameňom. Vybrali sme pre vás prsteň z bieleho zlata, ktorý sa zužuje a v štyroch kolíkoch, ktoré majú tvar srdca, je zasadený číry diamant.

Cena pre Vás: 392,90 €

2. Danfil Krásny zásnubný prsteň s diamantmi DF1917b

Ak vyberáte niečo viac žiarivé, potom je tento tenký zásnubný prsteň určený práve pre vás. Dominuje mu väčší číry diamant, a do oboch strán je na ramenách prsteňa zasadených ďalších šesť menších diamantov.

Cena pre Vás: 668,40 €

3. Prsteň zo žltého 14K zlata – tri diamanty v jemnom ružovom odtieni, srdiečko

Ak hľadáte prsteň jednoduchší, no stále žiarivý, vyberte tento vo farbe žltého zlata, ktorého tenké ramená sa rozdvojujú a tvoria tvar asymetrického srdiečka, v ktorom sú umiestnené tri diamanty v jemnom odtieni ružovej.

Cena pre Vás: 198,10 €

4. Briliantový prsteň v bielom 14K zlate – rozdelené lesklé ramená, číry diamant

O čosi netradičnejší svojim tvarom je prsteň z bieleho štrnásť karátového zlata, ktorého ramená sa v bode, kde je umiestnený okrúhly číry diamant, rozdeľujú do strán a sú jemne zahnuté. Tvoria teda tri línie.

Cena pre Vás: 236,80 €

5. Prsteň z bieleho zlata 585 – tri okrúhle diamanty čírej farby, rozdelené ramená

Nie všetky ženy majú rady zásnubné prstene s vystúpenými kameňmi. Tento prsteň je hladký, jeho ramená sa rozdeľujú, krížia a v ich línii sú vsadené tri okrúhle číre diamanty s brúseným povrchom.

Cena pre Vás: 318,90 €

6. Danfil Luxusný zásnubný prsteň

Dajte jej pocit princeznej! Ramená tohto tenkého prsteňa z bieleho zlata vystupujú si výšky, kde držia okrúhly diamant medzi šiestimi kolíkmi. Tie pripomínajú princeznovskú korunu a žena bude z prsteňa nadšená!

Cena pre Vás: 590,10 €